MAMODIAGNOSTICKÉ CENTRUM Tisk

MAMODIAGNOSTICKÉ CENTRUM

Vedoucí lékař/primář

MUDr. Petr Váša

Ostatní lékaři: MUDr. Jaroslav Bartoš

MAMOCENTRUM Bílina


Mamocentrum Bílina je detašovaným pracovištěm Mamocentra Ústí nad Labem, které je největším akreditovaným screeningovým mamodiagnostickým centrem v ČR. Nabízíme komplexní diagnostiku onemocnění prsů.

Objednání na screeningové mamografické vyšetření.

Z důvodu kvalitního provedení vyšetření a vyhodnocení jeho výsledků nepoužívejte, prosím, v den vyšetření v oblasti dekoltu, prsou ani podpaží tělová mléka, deodoranty a antiperspiranty. Při objednání pomocí e-mailu obdržíte termín vyšetření do 2 pracovních dnů.

  • telefonicky na číslech: od 07:00 do 15:30 hodin 477102117, 477102101 a 477102153, od 12:30 do 15:30 - telefonicky na čísle: 477 102 177

  • e-mailem na adrese:  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript !!!Nutno zdůraznit objednání do Bíliny!!!
  • osobně na recepci mamocentra Ústí nad Labem (budova A, přízemí vlevo) nebo na recepci mamocentra Bílina (přízemí vpravo)

NOVINKA! Online objednání

na screeningové (preventivní) mamografické vyšetření po kliknutí na odkaz:

https://euc.cz/nase-zarizeni/mamocentra/euc-mamocentrum-bilina/#reservation

K mamografickému vyšetření vyžadujeme vyplněný dotazník rizikových faktorů.

Můžete si jej stáhnout zde a vyplněný přinést s sebou.

Dotazník rizikových faktorů

Dárkové poukazy na  mamografické vyšetření:

můžete svým blízkým zakoupit v Mamodiagnostickém centru Ústí nad Labem v 1. patře, budova A, ÚSTECKÁ POLIKLINIKA, s.r.o., Masarykova 2000/92, Ústí nad Labem nebo v Mamodiagnostickém centru Bílina v kartotéce RDG oddělení.